“Третій – зайвий”: відома причина розлучення Бредлі Купера та Ірини Шейк

0
2206

Тільки-но вщухли чутки навколо таємного роману Бредлі Купера та Леді Гаги, як із гучністю на весь світ прогриміло скандальне розлучення актора. Ніхто й сподіватись не міг, що зіркова пара зі стрічки «Народження зірки» вмить залишиться без партнерів. Не дивно, що після подібних оголошень чутки про секретні стосунки тільки розійшлись по мережі.
Зрештою, чи не основною причиною розлучення Бредлі Купера та Ірини Шейк стала власне Леді Гага, іменита колега актора-режисера по знімальному майданчику. Принаймні, у цьому були переконані прихильники зіркової пари. Разом з тим, інсайдери заговорили про те, себто популярна російська супермодель упродовж усієї рекламної кампанії «Народження зірки» аж надто ревнувала свого чоловіка.

Тож, розрив стосунків чи не найкрасивішої пари Голлівуду здивував далеко не кожного. До того ж, останнім часом у пресі неодноразово мовилось про ускладнення подружніх відносин між знаменитостями. Чи то відіграли роль аж надто різні погляди на майбутнє, чи то постійні ревнощі дійшли до межі – ніхто не міг сказати напевне, навіть самі екс-коханці.
Але жорстка дійсність таки вилізла назовні. Як виявилось, Леді Гага аж ніяк не причетна до скандального розлучення Бредлі Купера із Іриною Шейк. Уся справа у мамі актора, що упродовж останніх чотирьох років буквально таки заважала жити своїй іменитій невістці. Моментами відверті чвари вгамовувались безмовними непорозуміннями, але жінкам ніколи не вдавалось поладнати між собою.

Глорію Купер завжди обурювала надмірна відвертість Ірини Шейк із пресою, Бредлі ж завжди ставав на бік мами. Ба більше – переконував свою дружину у тому, що варто взятись за більш приватний спосіб життя, що не притаманно норову супермоделі до публічності. Одного ж дня сімейні розбіжності перетнули межу – Ірина Шейк наважилась поставити ультиматум.
І, в результаті, сама ж опинилась «на вулиці». Можна тільки здогадуватись, чим завершилась подібна сімейна розмова, але результат не змусив на себе чекати. Чи не одразу у пресі зайшла мова про розлучення Бредлі Купера та Ірини Шейк. Хоча й усе розпочалось із чуток про те, що супермодель разом із донькою Леєю терміново покинула будинок чоловіка у Лос-Анджелесі та переїхала до Нью-Йорка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here