З’явився новий скандал навколо Майкла Джексона

0
900


Публіку шокували факти про поп-короля Майкла Джексона, показані в документальній стрічці “Залишаючи Нетландію” (Leaving Neverland) на фестивалі “Санденс”.
У фільмі розповідаються історії про педофілію і насильство музиканта над дітьми, повідомляє The Sun.
Чотиригодинна картина розкриває свідчення двох передбачуваних жертв Джексона — Уейда Робсона і Джеймса Сейфчака, яким зараз близько 30 років. Вони розповіли про насильство, пережите в особняку музиканта, який той називав “Нетландія”.

Критики назвали стрічку хоррором. Джефф Уеллс, автор порталу Hollywood Elsewhere, повідав, що у “Залишаючи Нетландію” в фарбах описується те, як два хлопчики стали “спеціальними друзями” Джексона в той час, як їхні батьки потурали тому, що відбувається.
“Ви б бачили обличчя глядачів, коли почався антракт. Вони виглядали так, ніби їх нудить, дивилися з огидою, намагаючись приховати це”, — зазначив він, додавши, що завдяки цьому фільму захисники Джексона більше не посміють підтримувати його.
Нагадаємо, хореограф Уейд Робсон в 2016 році звинувачував компанії Джексона MJJ Productions і MJJ Ventures в потуранні педофілії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here