Меган Маркл намагається “вберегти” сина від родичів із США

0
458

Нерідко питання королівського материнства з’являються в епіцентрі обговорень громадськості. Чи то друга няня звільнилась, чи то новоспечені батьки принц Гаррі та Меган Маркл заговорили про сексуальне виховання сина – шанувальники королівського сімейства ніщо не пропустять повз увагу, як і «придворна» преса. Цього ж разу мова дійшла до сімейства Маркл зі сторони батька.
Екс-акторка ніколи не приховувала від світу власних сімейних драм. Жінка ще раніше зізнавалась, що її стосунки із батьком завжди були далекі від зразкових. Разом з тим, як розповідають інсайдери, Маркл уже як рік не спілкується зі своїм татом. Хоча й, складно не зауважити, що у королівському домі знайшлась «гідна заміна» – принц Чарльз, що не тільки проявляє до Меган теплі почуття, але й не обмежується без цільних порад.

За словами герцогині Сассекської, її ставлення до батька та його рідні різко погіршилося після весілля з принцом. Тоді Томас Маркл не зміг не заявити доньці своє прагнення нажитись на королівському торжестві. Зважаючи на те, що новоспечена матуся аж надто трепетно ставиться до свого первістка, вона прийняла категоричне рішення відгородити сина від американських родичів по батьковій лінії.
Відтак, Меган Маркл публічно заявила, що ні батько, ні його сім’я не будуть спілкуватись із її з принцом Гаррі сином. На щастя, зі сторони мами ситуація склалась дещо інакшим чином. Саме вони, тобто рідня по мамі, виховували її із ранніх років, за часи відсутності батька у її житті. До того ж, після пологів Доріа Редлан, матір герцогині, чи не перша подалась у ролі няні для її новонародженого малюка. У час, коли із професійною доглядальницею було чимало проблем.

Тоді мама Мегна Маркл ще за лічені тижні до пологів тимчасово завітала до Віндзора, щоб допомогти донці у разі виникнення труднощів. Та й загалом дала герцогині кілька незамінних уроків по вихованню малюка. Дружина принца Гаррі, у свою чергу, і до сьогодні намагається ні на крок не відходити від свого сина. Не виключено, що саме тому няні йдуть одна за одною від пропозицій доглянути за малюком.
Разом з тим, хоча й Меган прагне знайти няню, що зможе стати повноправним членом їхньої із принцом Гаррі сім’ї, підпускати близько до сина вона не поспішає нікого, навіть рідну маму.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here