Шалене кохання та вільні відносини все у одному флаконі

0
651

Красуня, волелюбна жінка, засновниця, праматір світового фемінизму – Сімона де Бовуар. Непоказний, сліпий на одне око, філософ-мислитель, засновник екзестенціального атеїзму – Жан Поль Сартр. Пара модерністів, письменників, що перегорнули світ догори дибом.

Вони вважалися парою сторіччя. У східній культурі вважається, що шлюб, що побудований на взаємних інтелектуальних поглядах, а не на звичному бажанні -продовжити рід, вважаються високодуховними. Відносини цих двух персон були саме такими, як запевнювали вони самі.

Навіть шалена кількість коханок і коханців в одного і в другого, не заважала їм кохати одне одного до самої смерті. Їх союз був відкритим, як це прийнято називати, бо обоє вважали, що людина вільна від самого народження, і навіть тугі вузли шлюбу не мають право забороняти людині цікавитися іншими коханцями.
Так то і воно, але не відомо, чи маємо ми їм дякувати за таке? Фемінизм цікавий, коли він дозволяє жінці отримати навчання, мандрувати та насолоджуватися життям, але не тоді, коли вона починає змагатися із чоловіком у фізичних нюансах. Бо, сама мудра матінка природа вже все зважила і поставила правильно від самого початку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here