Відомі причини розлучення Адель з чоловіком

0
1471

Цими вихідними, коли практично увесь Західний світ святкував Великдень, представник 30-річної співачки Адель повідомив, що зірка розлучається зі своїм 45-річним чоловіком Саймоном Коннекі, з яким вони були разом майже сім років. Розкол був несподіванкою для багатьох, наразі з’явилися деякі відомості про те, чому пара розлучається, і чому їхній “розкол” навряд чи стане проблемним.
Представник Адель дав зрозуміти всім, що пара й надалі планує виховувати свого шестирічного сина Анджело разом. “Адель і її партнер розлучилися. Вони хочуть виховати свого сина у батьківській любові. Зрозуміло, що вони просять про приватність”.
Інсайдер говорить, що Анджело – єдиний фокус Адель зараз. “Син Адель – це для неї все. Її життя обертається навколо нього”, – розповідає людина з кола оточення співачки, а також зазначає, що розлучення Адель навряд чи буде брудним. Адель і Коннекі планують “зберегти дружні стосунки” заради їхнього сина.

Також джерело пояснило, чому пара вирішила розділитися: “Вони мали багато спільного на самому початку, але зрештою їхні шляхи просто розійшлися. Вона стала  великою зіркою, а він зазвичай перебував у фоновому режимі. Тому через масові тури зірки і напружений графік, вони просто не змогли бути разом як фізично, так і морально”.
За словами інсайдера, це був щасливий шлюб протягом їхнього перебування разом: “Їхній шлюб явно “працював” дуже довго. Кожного разу, коли Адель виходила на великі церемонії та значущі заходи, він був, як правило, поряд. Вони виглядали просто щасливими разом і закоханими. Адель та Самон були в шлюбі майже до тих пір, поки вони не вирішили, що просто перегоріли”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here