“До сліз!”: як Пріянка Чопра привітала свого чоловіка із річницею

0
691

Здавалось би, їхня «любовна історія» уже давно позаду та особливої уваги з боку преси не привертає. Усіх цікавить таємне заміжжя зірки «Гри престолів» Софі Тернер. Здавалось би, але ж, ні. Шлюб тривалістю у рік вкотре здивував громадськість неочікуваним поворотом подій. У день річниці мережу охопила хвиля почуттів з боку подружжя Пріянки Чопри та Ніка Джонаса.
А ситуація доволі таки ординарна. Індійська супермодель всього лише залишила під публікацією свого чоловіка в Instagram найромантичніший коментар в історії річниць. Хоча й спершу ситуація склалась на бік Ніка Джонаса, що написав неабияк зворушливий пост у своєму профілі. Та ще й сімейну світлину додав, що не залишилось без уваги громадськості.

До спільного кадру із цьогорічного Каннського кінофестивалю виконавець додав аж надто душевний допис: «Рівно рік тому я був на прем’єрі стрічки «Красуня і чудовисько» із групкою своїх друзів. Одним із тих друзів була жінка, що згодом стала моїм найкращим другом, моєю музою, моєю чудовою дружиною. І я досі невимовно вдячний долі за той день».
Але на цьому романтика не вичерпується: «Ти змушуєш мене щодня посміхатись. Ти змушуєш мене бути кращою версією себе. Я пишаюся тим, що став твоїм чоловіком. Я люблю тебе». Пріянка Чопра, у свою чергу, теж не розгубилась та додала під публікацією власний не менш зворушливий коментар: «Ти – найкраще, що коли-небудь зі мною відбувалось. Я люблю тебе».


Нагадуємо, зіркова пара Пріянки Чопри та Ніка Джонаса пережила неабияк бурхливий роман тривалістю у рік, перш ніж узаконити свої стосунки. До весілля теж не довелось чекати довго. Хоча й закохані взяли шлюб на ретельно продуманому кількаденному святкуванні в Індії, підготовка до весілля вміщувалась у найкоротші терміни. Побрались закохані у грудні минулого року і з того часу не припиняють дивувати громадськість зворушливими зізнаннями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here