Перший крок до будинку мрії – вибір проекту

0
522

Посадити дерево, виростити сина та побудувати будинок. Якщо ще із першими двома пунктами «життєвого плану» труднощів не виникає, то із третім трохи доведеться заморочитись. На перший погляд, усе видається просто. Бачиш ціль і реалізовуєш. У дійсності, коли перед вашими очима порожня ділянка, справа суттєво ускладнюється. А попереду – ще багато пунктів, які тільки доведеться вирішити.
Так чи інакше, першим та найважливішим кроком у справі будівництва будинку мрії завжди є вибір вдалого проекту. Варіантів є кілька. Можна придбати готовий проект, або ж замовити його в індивідуальному порядку. Це не складе жодних труднощів із онлайн-«архітектором» DOM4M студия, оскільки фірма пропонує не лише сучасний дизайн, але й повний пакет документів на додачу. Відтак, без жодних переплат ви зможете розпочинати реалізацію вашої мрії.

Проект помешкання як основа вашої майбутньої оселі є невід’ємною складовою будівництва загалом. Оскільки він повинен складати не тільки креслення, але й цілу купу офіційних «папірців», що затверджують ваше право на спорудження конкретного архітектурного проекту. Без цих документів реалізація будівництва поза законом. А ще, така річ як проект допомагає регулювати витрати та терміни завершення робіт.
Вдалий проект – і половина турбот позаду. Справді, проект будинку є складовою аж надто важливою. Чому? Про це вже мовилось вище. А зараз детальніше про види «архітектурної документації». Існує два види проектів: типові та індивідуальні. На цьому етапі усе зрозуміло. Індивідуальний тип враховує кожне з побажань та рекомендацій клієнта. Як результат – створює щось справді унікальне та неповторне, «не як у сусіда, а немов із ваших мрій». Хоча, такий варіант суттєво уступає за ціною типовим проектам.

Із стандартним проектом обходиться без жодних злетів фантазії. Проте, мовиться тільки про ваші ідеї. Архітектори ж роблять усе професійно та за останніми «криками моди». До того ж, така пропозиція заощаджує ваш час та кошти, що не менш важливо. А невеликі корективи до перевірених часом проектів завжди можна додати.
Етап наступний: чому саме Dom4M і тільки?

  1. Проекти, що враховують найбільш актуальні ідеї будівничої справи;
  2. Винятково сучасні матеріали;
  3. Приватні будинки чи котеджі – кожен проект прийнятний за ціною та фінансово обґрунтований;
  4. Фірма ставить за першочергову мету врахування фінансових можливостей клієнта. Які би не буди матеріальні рамки, Dom4M впорається із поставленим завданням найкращим чином;
  5. На додачу до широкого асортименту пропозицій, проектна база постійно поповнюється новими та ще більш актуальними ідеями;
  6. Будь-який проект із категорії «типові» можна підкоригувати без цінових зрушень;
  7. На завершення – проекти та документація відповідають усім нормам державного стандарту та ДБН.

Фірма пропонує не лише архітектурні креслення, але й повний пакет документів, із яким ви зможете починати будівництво якнайшвидше. Адже такий формат проекту значно пришвидшує процес отримання паспорта забудовника, дозволу на будівництво і скорочує термін укладання договору із пожежною інспекцією. Залишається останній крок – обрати бажаний проект.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here