Перуки та шиньйони як краща альтернатива фарбуванню

0
494

Догляд за волоссям – неабияк вартісна та довготривала процедура. Втім, жодні зусилля чи витрачені кошти не можуть гарантувати бажаного результату. Волосся тонке та ламке, або ж навпаки – надто грубе й жорстке. Це проблема чи не кожної жінки без винятку.
Доволі часто представниці прекрасної статі шукають рішення у фарбуванні волосся. Адже, здавалось би, зміна кольору відверне увагу від недосконалостей. Втім, мине не так багато часу, як ситуація лише погіршиться. На щастя, цього всього можна уникнути із перуками від Shop Volos.

Одне із «вічних питань» вирішено. Підстригтись чи відростити волосся? Це можна зробити без зайвих витрат для гаманця. А, що найважливіше, в один клік на сайті інтернет-магазину. «У який колір пофарбувати волосся?» – може стати вашим щоденним рішенням. Для прихильників натуральних відтінків завжди можна підібрати індивідуальний відтінок, найближчий до природнього.
У чому перевага штучного волосся у порівнянні із натуральними перуками? Перш за все, воно не пошкоджується від термічної обробки. Зробити локони чи випрямити – можете змінювати рішення скільки заманеться. Друге – довговічність. Таке волосся немає терміну придатності. Тож, за бажання, можна зібрати цілу колекцію париків та більше не переплачувати на фарбування, якщо ви раптово захочете змінити свій імідж. Що не менш важливо – суттєво нижча вартість у порівнянні з натуральним.
Втім, доволі часто до штучного волосся ставляться упереджено. Адже, здавалось би, його якість і не порівняти із натуральними пасмами. Проте сучасні технології випередили недосконалості природи та створили продукт, що ззовні не відрізниш від натурального, але за якістю – зовсім не піддається впливу зовнішніх факторів.

Оскільки штучне волосся виготовляється із високоякісної фібри та органічних домішок морських водоростей, матеріал «дихає» та не шкодить вашій власній волосяній цибулині. А ще – догляд без жодних турбот. Мити 1-2 рази на місяць, краще м’яким шампунем. Бальзам та маска – за бажанням.
Чому саме Shop Volos?

  • Продукт із високоякісного матеріалу, від натурального не відрізнити;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можна обрати унікальний відтінок, або ж найближчий до вашого власного (за фото);
  • Найоптимальніша цінова категорія на ринку продукту. До того ж, вартість можна підібрати самостійно – залежно від довжини, густини та кольору;
  • Екологічність та безпечність для здоров’я;
  • Швидка доставка будь-яким зручним для вас способом. А ще, завжди можна завітати до фірмового шоу-руму. Відтак, клієнт має можливість щодня створювати власні образи відповідно до настрою;
  • Завдяки спеціальним шпилькам, волосся кріпиться без сторонньої допомоги;
  • Окрім перук та шиньйонів, у магазині можна знайти ще безліч аксесуарів та пропозицій по догляду за штучним волоссям.

Разом із Shop Volos ви маєте можливість завжди виглядати по-новому. Будьте готові вражати перехожих, наче ви лише щойно із фешенебельного салону краси.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here