Леді Гага, але не Джамала: новий образ співачки

0
713

Хочеш щось змінити в житті – розпочни із зачіски. Переможниця європейського пісенного конкурсу та віднедавна молода мама здивувала шанувальників своїм новим образом. Тільки-от реакція фолловерів виявилась дуже неоднозначною.
Ідея нового синглу «The Great Pretender» плавно переросла у новий сценічний образ Джамали. Чи то Леді Гага «по-українськи», чи спільний із Світланою Лободою перукар – у будь-якому разі, спроба нестандартного перевтілення стала особистісним фіаско співачки.

Після оприлюднення чергового кліпу, шанувальники неуклінно сподівались, що платинове волосся Джамали виявиться перукою. Втім, згодом співачка з’являється у ролі зіркового гостя на «Танцях із зірками» та презентує свою нову стрижку.


У відповідь на скарги прихильників, поп-зірка публікує на своїй сторінці в інстаграм фото із скандальним образом та запитує у підписників: «Am I a great pretender?». Тим не менш, якщо саме у наслідуванні і полягав дивний задум співачки, їй це чудово вдалось – «злитись з масою та втратити унікальність».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here