Віталій Козловський повністю оголився, та опублікував своє пікантне фото 18+

0
987

Відомий та скандальний співак Віталій Козловський кілька годин тому опублікував нову пікантну фотографію, на якій повністю голий висить на турніку. Цікаво те, що на світлину відреагувала колишня наречена саівака Раміна Есхакзай.
Гаряче фото топлес Віталій опублікував у своєму Instagram нещодавно. На фоні степових краєвидів співак вирішив похизуватись спортивним тілом та рельєфними формами. Голий він чи ні, але інтимну зону він прикрив малюнком серця.


“Я жорстко повис на Любові! А ви на чому висите?”, – так підписав фото співак, заінтригувавши користувачів хештегами про те, що, можливо він голий і попросив “вибачення” у матері, що він ексгібіціоніст.
Нагадаємо, що Раміна Есхакзай прокоментувала світлину: “А це в честь чого фото? У мене начебто оголеності не було”. Зірка натякнула на ситуацію яка склалась кілька місяців тому, коли вони після розлучення публікували іронічні фото в мережі на адресу одне одному. На це Віталій відповів: “Це вже інша історія. Розкажу якось у новому сезоні “Ходять чутки”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here