Узелкові офіційно заявили про розлучення – 19 років позаду

0
641

Подружжя тренерів іменитого шоу «Зважені та щасливі» остаточно розпалось. Після численних пліток та недомовленостей, Марина Узелкова врешті зізналась про завершення стосунків із В’ячеславом.
Тривалий час, точніше – із початку грудня – пара всіляко намагалась приховувати прикрі новини. Узелков продовжував публікувати фото своєї дружини та дітей в Instagram, вкотре зізнаючись у коханні Марині. Втім, жодні романтичні слова і зворушливі фото не змусили ЗМІ засумніватись у правдивості фактів. Нарешті, 28 грудня, дружина українського боксера розставила усі крапки над «і».

View this post on Instagram

Сейчас, когда я пишу эти строки, у меня дрожат руки. Я очень переживаю за наших деток, за родителей, родных, близких, и за тех, кто очень верил в нашу пару, семью и любовь. Поверьте, я говорю искренне, все это было! Потому, что прожить 22 года, как семья, невозможно без любви. В ней появились наши прекрасные, невероятные дети, Роберт и Оливия. И мне сейчас очень трудно об этом говорить, но со Славой мы, официально, уже не пара. . Мы остались друзьями, поэтому, пожалуйста, не стоит искать причин, подводных камней и виновных. Это жизнь. И так случается, что два корабля, идущих в одном направлении, расходятся, потому, что у каждого из них появляется другой маршрут направления движения. Мы это приняли вместе. И мы двигаемся дальше, не снижая оборотов. А я, как и прежде, буду, несомненно, радоваться твоему, Слава, счастью и успехам. . Я благодарна Богу и судьбе за встречу с тобой. Мы многому научили друг друга, приобрели бесценный опыт. Испытали много прекрасных чувств и эмоций. Самое главное, – родители прекрасных деток! Не всегд
а было сладко. Наша жизнь была соткана из разных испытаний и преград. Но, мы всегда достойно их преодолевали. Пусть, это наше решение не станет тому исключением, и будет пройдено нами обоими достойно. Не только в глазах мира, но, и друг перед другом. . Любимые мои, помните что любые чувства ценны, когда они не на показ. Давайте не будем считать, что наша история закончилась плохо. Мы, по-прежнему, родители замечательных деток, которых любим очень крепко и заботимся очень бережно. И, ради них, прошу быть лояльными и корректными в своих комментариях?

A post shared by Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina) on


Привселюдно, у соціальних мережах, Марина Узелкова зізналась про розлучення. Із небувалим хвилюванням, тренерка «Зважених та щасливих» висловила своє занепокоєння стосовно того, як на таку жорстку дійсність відреагують їхні діти, батьки та рідні – «ті, хто дуже вірив у нашу пару, сім’ю і любов».
«Повірте, я кажу щиро, все це було! Тому що прожити 22 роки, як сім’я, неможливо без любові. У ній з’явились наші прекрасні, неймовірні діти, Роберт та Олівія. І мені зараз важко про це говорити, але зі Славою ми вже офіційно не пара», – підписала Марина Узелкова спільну з екс-чоловіком світлину. Що символічно – у чорно-білій палітрі.


Тим не менш, жінка переконує, що колишня пара зберегла винятково дружні відносини. І відтепер вони всіляко намагатимуться підтримувати своїх дітей, щоб розлучення батьків ніяким чином не вплинуло на їхнє життя.
До слова, зіркові тренери країни у шлюбі ще з 1999 року. Після розриву, колишня пара надалі займається вихованням двох спільних дітлахів – Реберта, якому не так давно виповнилося 7, та 4-річної Олівії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here