“Ми нікуди не переїхали”: продюсер артистки LOBODA про довгу відсутність співачки в Україні

0
743

Продюсер української співачки LOBODA (Світлана Лобода), яка останнім часом активно гастролює в Росії, Нателла Крапівіна пояснила, чому знаменитість перестала їздити до України.
“Ніхто нікуди не переїжджає. Просто зараз ми в Україні практично не буваємо. До кінця серпня Свєта в Америці, а потім у нас до квітня 2019 року заплановано близько сотні концертів. Це Прибалтика, Німеччина, Казахстан, Узбекистан… Ми нікуди не переїхали, а просто активно гастролюємо. І робимо це там, де нам дають комфортно виступати”, – розповіла вона в інтерв’ю.
Також, Нателла Крапівіна прокоментувала ініціативу уряду про введення санкцій проти українських артистів, які гастролюють в Росії.
“Нехай забороняють в’їзд до країну, врубують податки. Цим займаються люди, які демонструють свою професійну неспроможність. Якщо це частина брудної акції із залучення уваги до себе, то ок. Але якщо це серйозно, то я знаю, що їм сказати: “Артисти платять податки з того, що заробляють. А ви, хлопці, платите?”- поскаржилася продюсер артистки.
Вона також зазначила, що Світлані Лободі пропонували виступати в Україні. Нателла уточнила, що була пропозиція зібрати два Палацу спорту в Києві, але поки цього не буде.
“Нещодавно телефонували з компанії, у якої в центрі Києва відкритий захід в рамках запуску нової продукції. Чи готові були йти на будь-які умови і дати Світлані охорону. Я пояснила:”Ми не за Свєту боїмося. У неї тут будинок, це її країна. Ми хвилюємося за наших шанувальників”. Загалом, доводиться відмовлятися. Шкода, але мені не вдалося утримати баланс і контролювати ситуацію”, – пояснила продюсер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here