Шоу “Оля” закрили – Фреймут пояснила причини

0
1926

Зірка українського телебачення Ольга Фреймут – екс-ведуча «Підйому», «Ревізор», перша лідерка шоу «Хто зверху?» та обличчя багатьох інших програм, нарешті запустила власний проект. «Оля шоу», як вона його назвала, вперше вийшло на екрани 28 серпня. Станом на сьогодні, програма налічує 1 сезон, 20 епізодів та на цьому себе вичерпала.
У чому причина закриття шоу? Низькі рейтинги чи неприязнь до його ведучої, у будь-якому разі, Фреймут стверджує протилежне. У мережі Youtube з’явився відеозапис прес-конференції телезірки, на якому вона також прокоментувала ситуацію із її іменним проектом.

Скандально, але за фактами. На брифінгу прозвучало зухвале запитання одного із журналістів – чи шоу виявилось всього лише марною спробою повернутись на телебачення. Втім, Ольга не розгубилась та дала чітку відповідь: «По-перше, я нікуди не йшла з телебачення. Був «Голос», «Від пацанки до панянки», «Інспектор» і проект «Оля». По-друге, його не закрили».
Фреймут анонсувала, що вихід другого сезону є неминучим. Але, так склалось, що проекту довелось взяти паузу. Адже перші 20 випусків виявились не настільки рейтинговими, як на це очікувалось. Із основних причин телеведуча виокремила безконфліктність, яку вона «запозичила» із аналогічного американського «Шоу Елен Дедженерес».

«Ви ж, напевно, чули, що є таке американське шоу Еллен. Його суть полягає у тому, що у ньому взагалі немає конфлікту. Тобто, якщо до тебе приходить запрошена зірка, ви розмовляєте винятково на побутову тематику, але в жодному разі не зачіпаєте болючих для неї тем та питань».
За висновками телеведучої, такий формат виявився щонайменше дивним для українців. Та додала, що глядачі поки придивляються, «не розуміють, що зі мною не так, чого від мене чекати, чого я така добренька у цьому проекті».

В оновленому шоу зірка вирішила додати трохи інтриги та конфлікту, щоб українці його почали сприймати. Таку вимушену дію Фреймут пояснила специфікою нашого менталітету та зазначила, що для винятково позитивних програм немає жодних шансів надовго протриматись в ефірі вітчизняного телебачення. До того ж, не одноразово повторювала словосполучення «на жаль», посилаючись на, так би мовити, недорозвиненість української глядацької аудиторії.

Нагадаємо, що лише після перших сюжетів «Оля шоу» набуло широкого розголосу у рубриці скандалів. Тим не менш, зірка не розгубилась та згодом навідалась до помешкань своїх хейтерів – що спричинило ще більший резонанс.
Ще один випадок, що неабияк обурив громадськість – Оля вирішила пороздавати перехожим під Верховною Радою кошенят. Як запевняли свідки дивного перформансу, жінка буквально таки «пхала» наляканих тварин усім, хто проходив повз. Що ж, якщо не випуски конфліктні, то усю скандальність взяла на себе його головна ведуча.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here