Телеведуча Леся Нікітюк натякнула, чому розійшлась з “сусідом”

0
919

Народна зірка Леся Іванівна Нікітюк довго інтригувала своїх фанів розповідями про загадкового сусіда, з яким вона зустрічається. Але у лютому, несподівано для всіх, телеведуча у своєму Інстаграмі написала, що вони “розійшлися, як у морі кораблі”. З тих пір Леді Ле цю історію ніяк не коментувала, однак вчора, у програмі “Світське життя з Катериною Осадчою” все ж привідкрила карти щодо розставання. 
31-річна Леся жартівливо зізналася, що на стосунки з бойфрендом дуже вплинула її шалена популярність і те, що вона завжди на очах аудиторії:  “Публічність завжди буде однією з причин важких стосунків, тому що особливо, коли ти десь відпочиваєш, люди, які тебе оточують, можуть налетіти з телефонами і просити сфотографуватися. Тому до цього звикнути звичайній людині дуже важко, але це не основна причина”.

Що ж головним чином повпливало на цей розрив, Леся так і розповіла, залишивши інтригу. “Я зарікаюся! Більше не буду ляпати. На мені дві шпитьки, все, мовчу, щоб не зурочити… Я діамант, він діамант, наші огранки поки ще точаться,” – віджартовується гумористка.
Також Леся Нікітюк розповіла, яку весільну сукню хотіла б мати: “Я знаю точно, що у мене не буде сукні, яка надзвичайно обтягує тіло.. Мені подобаються сукні, в яких корсет красиво робить талію, а далі воно все “летюче”! Від Лук’янівки до Осокорків, від Шулявки до Житомирської, знаєш, щоб Леся йшла, і всі плескали”.
Зірка зустрічалась зі своїм бойфрендом близько року, але ніколи не розсекречувала його обличчя та не показувала аудиторії. Ймовірно, справа дійсно наближалася до весілля, адже, як згадує телеведуча Катерина Осадча, рік тому на тижні весільної моди у Барселоні, Леся вже придивлялась до білих суконь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here