“Тобі ж чоловік зраджує!”: Ані Лорак заінтригувала фанатів новою фотографією

0
1639

Українська співачка Ані Лорак, яка до цих пір не прокоментувала скандал зі зрадою чоловіка Мурата, викликала бурхливу реакцію фанатів.
Зірка опублікувала в своєму Instagram нове фото, під яким і розгорнулося обговорення. Знімок Ані Лорак залишила без підпису. За 15 годин фото набрало більше 105 тисяч вподобань, та тисячі коментарів від прихильників співачки.


“Чоловік на неї хр*н забив! Він розважається з молодою красунею”; “Тобі ж чоловік зраджує”; “Дивлюся і думаю… Як можна змінити такій ляльці? Красуня, розумниця, чудова мама! Як з іншої планети… Нереальна! Кароліна вибачте звичайно, але чоловік ваш – д*біл повний”; “Кароліна, майже кожна жінка сьогодні проходить випробування розлученням і у кожної своя сумна історія. Тому нікого не слухайте, а чиніть за велінням свого серця. І Бог вам у порадники”; “Турки зруджують усім по природі своїй. І зірка вона чи ні – значення не має”, – пишуть користувачі.
Нагадаємо, у кінці липня в мережі опублікували відео, на якому зображений чоловік української співачки Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу в компанії ефектної киянки. Пара провела вечір у київському караоке-клубі, не соромлячись ніжностей і не приховуючи близьких відносин, а після разом залишила заклад.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here