“Оце так розтяжка”: Павло Зібров показав, як готується до “Танців з зірками”

0
1188

Павло Зібров, який на даний момент готується до танцювального шоу, змінив свій звичний розклад дня. Народний артист України Павло Зібров  перед стартом нового сезону “Танців з зірками” вирішив показати всім, що є ще “порох в порохівницях”, продемонструвавши свою розтяжку.
Зовсім скоро, 29 серпня стартує  черговий сезон популярного телевізійного шоу “Танці з зірками”. Учасники шоу готуються до виступів хто як може. “Не збирається пасти задніх” відомий співак Павло Зібров. Про це колишній улюбленець українських жінок розповів на своїй сторінці в Instagram.

Зібров поділився з шанувальниками інформацією про те, як починається його ранок. За словами співака, приготування до нового сезону танцювального шоу полягають в дотриманні правильного режиму харчування, заняттях спортом і танцями.
Для підтвердження Зібров виклав знімок, на якому він позує за балетною стійкою, демонструючи свою розтяжку. І хоча до Волочкової йому далеко, фанати співака засипали його компліментами.


Також, судячи з публікацій співака в його Instagram-акаунті, напередодні старту нового сезону танцювального шоу він запустив свій особистий YouTube – проект, шоу “Препод”. “Про хайп, гроші і вуса!”, – написав Павло Зібров, анонсуючи YouTube-шоу під постом з його танцями під популярний хіт “Рожеве вино” Елджея і Fedukа.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here