Балерина Катерина Кухар показала “свій скарб” – 10-річного сина

0
400

37-річна Народна артистка України Катерина Кухар поділилась зворушливими фото з сином, привітавши його з Днем народження на своїй сторінці у Інстаграмі. Сьогодні Тимуру виповнилося вже 10, і балерина розповіла у мережі подробиці його народження.
“День, коли ти з’явився на світ, був найщасливішим у моєму житті. Ти подарував мені світло і надію. Ти увірвався в моє життя як маленький та неприборканий Мустанг, який нісся на скаженій швидкості і перевернув мій світ з ніг на голову. Цілодобово та безперервно я бігала з тобою на руках (напевно, ти так хотів мене змусити повернутися у форму). Тому що тільки так ти засинав і переставав кричати.
Лікарі переконували, що це шлункові кольки, потім ми думали, що це зуби. Але через 10 років років я точно знаю, мій милий, що це твій характер, ” – поділилась теплими спогадами зірка.

View this post on Instagram

Милый мой тигрёнок @timurkukhar ! ?? СОКРОВИЩЕ моё! День , когда ты появился на свет, был САМЫМ счастливым днём в моей жизни….. Ты подарил мне свет и НАДЕЖДУ ! Ты ворвался в мою жизнь как маленький неукротимый МУСТАНГ, ? несущийся на бешеной скорости и перевернул мой мир с ног на голову . ?Целыми сутками напролёт я бегала с тобой на руках лёгкой рысью ( ты видимо таким образом хотел поскорее заставить меня прийти в прежнюю форму) ??‍♀️?‍♀️потому , что только так ты засыпал и переставал кричать )))? доводя меня до состояния лёгкой истерии………?Врачи убеждали меня , что виной всему желудочные колики…… Затем, мы думали что это зубы……..? Но после 10 лет я твёрдо знаю , милый мой , что это твой характер❗️?? С которым тебе ещё прийдётся научиться справляться и уметь укрощать его…… #happybirthdaymydear #10years #? #timyr_kukhar #? #mysweetbaby

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on


Катерина виклала ще одну світлину з сімейної фотосесії, під якою побажала своєму іменинникові легко йти по життю: “Я знаю, що все твоє життя буде наповнене контрастами, тому що ти – найяскравіше світло і найгостріший біль. І ми всі тебе до безтями любимо!”.


Нагадаємо, що Катерина Кухар заміжня за артистом Олександром Стояновим. Меггі Фоер, лондонський балетний критик, назвав їх “найгарнішою балетною парою Європи”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here