“Для Позитива?”: Дорофеєва підкорила мережу відвертим образом

0
481

Не звикати, що партнерів по сцені нерідко підозрюють у таємних стосунках. Так було (і надалі є) із Потапом та Настею Каменських, подібне повторюється також із дуетом «Время и Стекло». Хоча й обоє щасливі у шлюбі, прихильників це ніколи не зупиняло. Особливо ж чутки набрали обертів до дня народження Позитива, коли Дорофеєва похизувалась провокативним образом із вечірки.
Цього дня усі зіркові сторіс були буквально таки переповнені однією людиною – іменинником. Чи не кожен друг чи звичайний знайомий вважав за обов’язок привітати артиста. Що цілком зрозуміло, не виокремилась серед інших і Надя Дорофеєва, його незмінна партнерка по сцені. У будь-якому разі, громадськість ладна пропускати повз увагу усе, що суперечить пліткам.

View this post on Instagram

Neon birthday party @positiff

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Що ж, вечірка з нагоди дня народження позаду. З огляду на все, вечір минув успішно. Тільки-от єдине не дало прихильникам спати спокійно вночі – публікація Наді Дорофеєвої. Співачка лише поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram світлину із святкуванням, а публічність одразу почала її шиперити із колегою та творчим партнером Позитивом.
Уся справа в образі, який співачка обрала для вечірки. Хоча й подібні вбрання нерідкість для Дорофеєвої, не обійшлось без тих, хто заявив, себто «усе це для Позитива». Менше з тим, ні співачка, ні її зірковий чоловік Володимир Дантес не поспішають реагувати на подібний наклеп. Весь творчий колектив перебуває у доволі таки близьких, але дружніх стосунках.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

I do APPRECIATE you! Happy birthday @positiff ??

Публикация от nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)


Що стосовно образу, співачка обрала джинсові шорти на високу талію (звісно, міні), джинсову куртку та білку майку. Усе виглядало більш ніж гармонійно, зважаючи на загальну концепцію вечора. Хто не чув, свято минуло у неоновому стилі. Відповідно, запрошені вбрались згідно загальної концепції, а не «спеціально для потіхи Позитива».
Варто зауважити, що до провокативної публікації у мережі Надя Дорофеєва додала небагатослівний текст: «Neon birthday party, Positiff». Загалом же значна частина користувачів не стрималась від яскравих компліментів. З огляду на все, черговий яскравий образ неабияк припав до душі прихильникам співачки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here