Дружина Монатіка показала рідкісні кадри з недільного відпочинку

0
1605

Не так часто у мережі з’являються сімейні світлини знатного мультиартиста Монатіка. Виконавець старанно приховує усі подробиці особистого життя. «Життя, як на долоні», – це аж ніяк не про нього. Зрештою, значно частіше можна простежити, як Монатік проводить дозвілля власне на офіційній сторінці в Instagram його дружини, Ірини Демічевої.
Хоча й виконавець зайвий раз не розповість про найважливіших людей у своєму житті, він це зробить дещо завуальовано та у форматі музичних композицій. Прихильники артиста уже давно до цього звикли. Та, разом з тим, із кожною музичною прем’єрою активно вичитують тексти, щоб вкотре переконатись, наскільки у сімейному житті Монатіка усе чудово.

View this post on Instagram

Воскресные посиделки ???

A post shared by IrinaDemicheva (@irinademicheva) on


Ніхто не пропустив повз увагу і факт того, що одного разу у кліпі виконавця з’явилась модель, аж надто схожа на його дружину. Сам же артист очевидної подібності не поспішає заперечувати та додає, що рішення було прийняте відповідно до загальної концепції відеороботи. Зрештою, хоча й дітьми Монатіка можна помилуватись вкрай рідко і те зі спини, Ірина Демічева не поспішає цілковито переходити у режим «без фото».
Жінка не надто активно, але таки публікує кадри зі своїм зірковим чоловіком у соціальних мережах. Цього ж разу дружина артиста відверто продемонструвала, як минають її із Монатіком вихідні. Якщо бути конкретнішим – недільний вечір. Обоє, і музикант, і його красуня-дружина, з’явились на світлині у неабияк невимушеному настрої.

З огляду на все, подружжя цієї неділі відпочивало у готелі «The Land Of Legends», що характерний вкрай яскравим інтер’єром. Що й складно не зауважити, з огляду на кислотно-жовтий комод та салатно-рожеві стільці, які стали яскравим доповненням до зворушливої сімейної світлини. Втім, що характерно, дітей на фото не було, навіть їхніх далеких силуетів. Що ж, у цьому зіркова пара цілком солідарна.
«Недільні посиденьки», – підписала Ірина Демічева цілковито родинну публікацію, на якій вона позує разом зі своїм зірковим чоловіком. У руках жінка тримає троянду, що й не дивно, зважаючи на вкрай романтичний темперамент Монатіка. Користувачі, у свою чергу, не змогли пропустити подібного повз увагу та чи не одразу взялись за коментування.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here