Джамала поділилась зворушливим фото сина

0
578

Джамала, відома українська співачка, опублікувала на своїй інстаграм-сторінці пост із чорно-білою фотографією свого дев’ятимісячного сина, який цілує її ніжно в щоку. Це перше фото Еміра, яким Джамала поділилась у соцмережах з часу народження. Первістка співачка народила ще у березні цього року.

View this post on Instagram

9 месяцев – очень важная дата для человека. В момент, когда узнаешь, что в тебе зародилась новая жизнь, счёт начинает идти на недели. И все равно ты все время держишь в голове 9 месяцев, как срок чуда! Оно происходит! Слава Богу! А потом это чудо в свои 9 месяцев уже издаёт звуки, похожие на слова, точно узнаёт тебя из нескольких людей, откликается на своё имя и даже танцует, когда слышит голос мамы. #эмиррахман ? @juliaweber.biz

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on


Крім милого фото, Джамала написала дуже зворушливий пост, де розповіла про те, що 9 місців це важлива дата. Співачка говорить: ”З моменту, коли зароджується життя дкмаєш про цей термін чуда. А потім воно стається і проходить ще 9 місяців, тепер це чудо розпізнає маму, відгукується на своє ім’я і навіть танцює, коли чує голос мами.” Допис зібрав понад 16 тися лайків, а у коментарях шанувальники ділились своїм захопленням: ”Які ви класні!”, ”Так мило…”, ”Яке ніжне фото”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here