Оля Полякова зворушливо привітала доньку із 14-річчям

0
493

Материнство нерідко змінює зірку. Для когось народження дитини стає крапкою у співочій кар’єрі, для когось незначною паузою. Але є й такі, що із новими силами продовжують рухатись та розвиватись. Заради своїх дітей і Ольга Полякова «зробила» себе такою, якою ми її знаємо зараз.
Кар’єрний шлях Королеви ночі не обійшовся без злетів та падінь. Роки минули, але зірковість Полякової досягає апогею та рухається далі, до нових вершин. Здавалось би, усе, як раніше. Усе ті ж епатажні вбрання, шокуючі міні та довгі ноги. Здавалось би. Але ж, ні. Артистка виросла на наших очах. Із звабливої «білявки» вона перетворилась на одну із найбільш стильних виконавиць української естради.

View this post on Instagram

Моя зайка, Машенька @mashapolyakova тебе 14, в таких случаях говорят «о даже не верится» или «как быстро время пролетело», а я скажу -мне верится! Я помню каждый миг с момента как ты появилась и 14 лет учила меня ,быть мамой, и скажу тебе ты не плохо справлялась?!! 14… а ты уже такая самостоятельная , ответственная, оооочень предприимчивая, умная, а главное очень нежная , чуткая и хорошая девочка! Меня распирает гордость что у меня такая дочь, я даже немножко не верю?, это огромное счастье быть твоей мамой! Будь только обязательно здоровой и счастливой, и помни перед тобой открыты все дороги, и нет препятствий, они только в мыслях! Так что пусть все что ты захочешь сбудется, ты главное мечтай !!! Мама❤️

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on


Сьогодні, у день народження Марії Полякової, співачка наважилась публічно висловити захоплення своєю «майже дорослою» донькою. До фото із довгоногою Машою артистка додала неабияк зворушливий пост із усією глибиною своєї материнської любові.
«Моє зайченя, Машенька, тобі 14. У таких випадках кажуть «навіть не віриться» або «як швидко минає час», а я скажу – мені віриться! Я пам’ятаю кожен момент, як ти з’явилась і 14 років вчила мене бути мамою, і я скажу тобі, що ти непогано впоралась!!!», – зізнається артистка.

«Така самостійна, відповідальна, розумна, а головне дуже чуйна і хороша дівчинка», а те й не дивно, зважаючи на активний спосіб життя Марії Полякової. Школярка потроху і на власне життя намагається відкладати, і саморозвитком займатись. Дівчина активно веде сторінку в Instagtam, відтак, приймає безліч пропозицій від рекламодавців.


А ще, подалась до «дорослого» спорту. Маленька Полякова уже як тривалий час займається танцями на пілоні. Ба більше – не соромиться публікувати «звабливі» кадри у мережі. Що цікаво, шанувальники зазначають, що 14-річна Марія аж надто подібна до своєї зіркової матусі. І вже у своєму віці не поступається артистці довжиною ніг та стрункою фігурою.
«Мене розпирає гордість, що у мене така донька, я навіть не вірю, що мені дісталось таке невимовне щастя бути твоєю мамою! Будь здорова і щаслива, і пам’ятай, що перед тобою відкриті усі двері, і немає жодних перешкод, вони тільки в голові! Так що нехай усе, що ти забажаєш, здійснюється. Ти лише мрій!», – додає Полякова.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here