Підозри у романі Потапа і Насті підтвердились – ранкове фото

0
2076

Усе таємне із часом виходить назовні. Не оминув жорсткий принцип і стосунки Потапа та Насті Каменських. Колишні учасники однойменного дуету відправились у відпочинок до Америки, тільки-от «жодного разу не пересікались».
Засмагали на ідентичних пляжах, публікували світлини із підозріло схожих басейнів. Навіть маршрути мандрівки прокладались в одному і тому ж напрямку. Занадто багато збігів, щоб усе виявилось провокацією.


Не вперше колегам по сцені приписують роман. Пліткували навіть тоді, коли іменитий репер ще був у шлюбі з Іриною Горовою. Не дивно, що після розлучення усе тільки набрало обертів. То каблучка в учасниці журі «Х-Фактора», тобто Насті, аж надто схожа на «весільну». То пара занадто вже часто зустрічається за сніданком.


Здавалось би, «жовта» преса лише шукає нові інтриги. Але чергова світлина на офіційній сторінці в Instagram співачки змусила замислитись кожного. «Це був найсмачніший ранок у Санта-Моніці», – додала Каменських до спільного кадру із Потапом, Позитивом та його дружиною. Шанувальники не забарились із коментарями та не скромно заявили: «Я так розумію, тут дві пари?».


Так чи інакше, непримітне фото за сніданком може виявитись першим кроком на шляху до викриття правди. Можливо, весь цей час закохані лише переховувались у Каліфорнії та намагались відтягнути момент, коли доведеться в усьому зізнатись. Коли б це не трапилось, громадськість уже давно готова.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here