“Не зупиняйся”: Julik підняв тему мотивації

0
254

Артист, який стрімголов увірвався в український шоу-бізнес як співак знову дивує шаленими темпами! Саме сьогодні Julik презентує третю композицію, до слова, з моменту релізу попередніх робіт не минуло і півроку.
Як розповів співак, третя композиція у його творчості є зовсім іншою, не схожою на попередні! Пісня змусить нас побачити сценарій нашого життя, те , що нам відомо але ми часто про це забуваємо. Саме «Не зупиняйся» можна сміливо назвати справжнім треком-мотивацією для кожного з нас. Основний мотив – віра у себе та свої можливості, постійний рух вперед та досягнення поставленої мети!
«Я завжди намагаюсь співати про ті речі, які мені близькі до душі! Дві попредні композиції були лірично-романтичного спрямування, третя – та тема, яка зі мною щодня. Час від часу до мене звертаються шанувальники із запитанням : «Як ти все встигаєш? Де навчився так класно грати?». На що у мене завжди відповідь проста, потрібно ставити цілі та за будь-яких обставин йти до своєї мети! Коли ти робиш якусь справу, а Вона не вдається – це не привід зупинитися, скаржитись чи просто відкласти її на завтра. Завдяки своїй вірі та маленкій наполегливості можна звернути гори та досягнути бажаного», – сказав співак

“Не зупиняйся” – пісня, яка чудово показує любов самого Julika до музики – вона в свою чергує, є тією рушійною силою, яка надихає та стимулює співака рухатись вперед. У цій пісні є фраза «Твій розум – твоя броня», саме цими рядками артист передає те, що ми добре знаємо але так часто забуваємо. Вихід з будь-якої ситуації – «тверезе мислення» – це і є своєрідною ремаркою треку.
«Як казав у попередніх інтерв’ю , давайте навчимось жити, жити і радіти кожній хвилині та секунді! Ми український народ вкрай талановиті та творчі, мені дуже важко сприймати коли творчий потенціал губиться у таких дрібницях та складнощах. Хочу аби кожен хто відчуває у собі потенціал до будь-якої сфери діяльності кожного дня доводив в першу чергу собі, що він/вона кращий та досягне усього бажаного» , – додав Julik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here