Макс Корж зняв кліп на пісню “Горы по колено”

0
972

Білоруський хіп-хоп-виконавець Макс Корж зняв новий кліп – в РФ на Камчатці. Пропонуємо вашій увазі новий кліп виконавця з чудовими краєвидами та душевністю.
Кліп на пісню “Горы по колено” був опублікований на YouTube 4 серпня. І вже встиг набрати більше 360 тисяч переглядів. Композиція увійшла до альбому “Малий повзрослел ч. 2” білоруського виконавця.

Раніше цю пісню Корж показав бабусям з Лунінецького району, коли був у відпустці в Білорусі: пенсіонерки її прийняли прохолодно, заявивши, що нічого не зрозуміло.
Також нагадаємо, що білоруський співак Макс Корж, якому вдалося скасувати в суді заборону СБУ на в’їзд в Україну , анонсував концерт в Одесі.
Репер записав відеозвернення і опублікував його в Instagram.


“Наступний Одеса)))) Ми тебе чекаємо, Макс”, “Одеса!”, “Макс Одеса чекає, зустрінемо як красиво”, “Одеса. Після концерту тут, я впевнена, захочеш переїхати сюди”, “Одеса вже готова, Макс “, – пишуть в коментарях прихильники Коржа.
На кадрах відео співак дякує фанатам за теплий прийом в Сочі, а потім каже: “Ну а на черзі ви знаєте яке місто. Мені просто не терпиться побачити цю подію”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here