За кого виходить заміж кінозірка Дакота Джонсон?

0
580

Ходять чутки, що головна акторка культової трилогії «50 відтінків сірого» планує своє весілля. Нареченим Дакоти Джонсон може виявитись фронтмен всесвітньовідомого гурту «Coldplay» – Кріс Мартін.
Упродовж року зіркова пара приховувала деталі своїх стосунків від громадськості, хоча й не уникала спільних фото на червоній доріжці. Подейкують, Дакота Джонсон і Кріс Мартін планують незабаром узаконити свої відносини.

Мартін вирішив утриматись від офіційних заяв стосовно його пропозиції руки і серця Джонсон, оскільки лише нещодавно його екс-дружина Гвінет Пелтроу відсвяткувала власне весілля. Музикант не хотів вкотре шокувати своїх спільних із колишньою коханою дітей насиченістю подій. «Він вирішив запевнитись, що у дітей не буде занадто багато змін в один момент», – повідомляє Elle.

До слова, лише нещодавно Дакота та Кріс відсвяткували свою першу річницю стосунків – у тому ж ресторані, де вони були помічені журналістами на своєму першому побаченні. Цілий рік пара не розповідала жодних деталей. Джонсон стримано зазначала, що такі речі повинні залишатись особистими: «Я не збираюсь про це говорити. Але я дуже щаслива».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here