Рікі Мартін та його чоловік Джван Йосеф вітають свою дочку Луцію

0
1287

Рікі Мартін знову татусь, уже втретє. Рікі Мартін, переможець Греммі і чоловік Джвана Йосефа, оголосив, що на Новий Рік вони отримали свою маленьку, донечку Луцію Мартін-Йосеф.
Обоє батьків поширили фото із дівчинкою в рожевому боді, яка тримає татусів за руки. Йосеф написав під своїм постом: ”Ми надзвичайно щасливі оголосити, що ми тепер щасливі батьки красивої і здорової дівчинки, Луції Мартін-Йосеф. Це був особливий час для нас і ми не можемо дочекатись, щоб побачити все, що принесе нам життя разом із маленькою. Двоє її братів, я та Рікі обожнюємо нашу Луцію”. Мартін розповів: “Ми із захопленням повідомляємо, що стали батьками для маленької та здорової Луції.”

View this post on Instagram

??Nos emociona anunciar que nos hemos convertido en padres de una hermosa y saludable niña a la que hemos llamado Lucía Martin-Yosef. Esto ha sido sin duda un cumpleaños y celebración de la Navidad única en nuestras vidas. Tanto sus hermanos como Jwan y yo estamos completamente enamorados de nuestra beba y agradecidos de poder comenzar este 2019 con el mejor regalo que podíamos recibir, el regalo de la vida. ?? We are beyond happy to announce that we have become parents to a beautiful and healthy baby girl, Lucia Martin-Yosef. It has been a special time for us and we cant wait to see where this stellar baby will take us. Both her beautiful brothers, me and Jwan have fallen in love with Lucia ❤

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on


Мартін є також батьком для двох дев’ятирічних близнюків Матео і Валентино, яких виховує разом з Йосефом. Мартін Розповідає: ”Мої діти запитують, чому у них двоє татів і я кажу їм, що ми представники сучасної сім’ї. Це прекрасний вияв свободи.” Народження Луції сталось рівно через рік, як Мартін оголосив про іншу курйозну новину, що Рікі та Йосеф одружились.
Мартін і Йосеф познайомились через Інстаграм. Йосеф художник та візуальний митець. Пара почала зустрічатись в 2016. Співак, Рікі Мартін, повідомив про те, що у листопаді 2016 освідчився своєму партнеру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here