Розкута Леся Нікітюк на обкладинці чоловічого глянцю

0
7944

Народна зірка українського телебачення не так давно залишила танцювальний паркет із сріблом, як знову епатувала перед прихильниками у пікантному образі. Не сама, а зі своїм неабияк харизматичним партнером Максимом Єжовим, телезірка оголилась перед об’єктивами камер чоловічого журналу «XXL».


Спокусливі образи у прозорому боді та жакеті на голе тіло у не менш «кричущих» місцях – у душовій кабіні та навіть спальні зі своїм «танцювальним» партнером. Леся Нікітюк зухвало вдалась до важкої артилерії.

«Розкрилася, але не зіпсувалася», – із таким багатослівним коментарем найвідоміша Леся країни впевнено позує на обкладинці глянцю. Не лише прихильникам, але й затятим хейтерам зірки така «демонстрація» припала до смаку. Фотопублікація на офіційній сторінці Нікітюк у Instagram не обійшлась без низки критичних коментарів та схвальних відгуків. «Дівчата, запам’ятайте! Своє тіло можна демонструвати тільки коханому, ну і журналу XXL», – після такого підпису знаменитість не уникнула шквалу претензій з боку фоловерів, що не вперше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here