Співачка Глюкоза поділилась інтимними порадами

0
723

Чоловіки у захваті від гучного прицмоктування – розповіла російська виконавиця після завершення спеціальних курсів з мінету. «Я людина, що любить вчитись, дізнаватись про щось нове», – власне із такими словами, неочікувано для себе і громадськості, Глюкоза вирішила підтягнути свої вміння у сфері, про яку звикли мовчати.

«Я вийшла звідки з таким відчуттям, що можу усе на світі. І це неабияк піднімає самооцінку… Що мене дуже вразило – прицмоктування. Ми завжди хвилюємось, щоб усе було тихо. Це помилка. Чоловікам подобається, коли усе гучно, яскраво», – зізналась російська артистка.

Натхненна, сповнена сил і готова говорити про інтимне – саме такою стала співачка після успішного завершення тренінгів. Із порад для закоханих пар Глюкоза (справжнє ім’я: Наталія Чистякова-Іонова) виокремила кілька найголовніших.
Перше – категорично не можна уникати теми сексу. По-друге, ніколи не пізно вчитись робити це краще. На останок зірка виокремила, що важливо обговорювати у парі, що і як подобається один одному.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here