Джонні Депп подав в суд на колишню дружину – вимагає 50 млн доларів

0
369

Протистояння між колишнім зірковим подружжям, Джонні Деппом та Ембер Герд, продовжується. Зірка “Піратів Карибського моря” подав в суд на 32-річну Ембер, звинувативши її у наклепі щодо домашнього насильства. Він вимагає компенсацію у 50 мільйонів доларів.
У документах зазначено, що Джонні Депп говорить про “неправдиві свідчення” Герд проти нього, мовляв, таким чином вона намагається створити собі позитивний образ і “просунути свою кар’єру вперед”.
Також актор додав, що через це звинувачення йому не запропонували зніматися у новій частині “Піратів Карибського моря”. Адвокати Джонні Деппа стверджують, що Ембер не є “жертвою домашнього насильства”, а є “зловмисницею”. Звичнувачення були спростовані свідками, поліцією та 87-ма камерами відеоспостереження.

У 2016 “The Hollywood Reporter” оприлюднив неопублікований раніше матеріал, де Ембер говорить, що боїться Деппа: “Джонні і я посилаємось на іншу його сторону, ту, коли він б’є мене. Ми називаємо її “чудовиськом” і називали так роками. Я була придушена монстром”.
Стосунки у пари зав’язались на зйомках фільму “Ромовий щоденник” у 2012. Заради Ембер Депп розійшовся з акторкою Ванессою Параді, з якою вони виховували двох дітей. У 2015 Джонні з коханою побралися, однак вже через рік порвали стосунки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here