Новини про довгоочікуваний фестиваль в Маракеші

0
549

Легендарні імена у свіжому форматі: режисери Мартін Скорсезе та Роберт Де Ніро з’являться на екранах з новим ток-шоу «Бесіди з…», у якому самі братимуть участь. Подивитися їх й оцінити ви зможете на трансляції щорічного фестивалю в Марокко. Він відбувається щороку та триває тиждень: з 30-го листопада по 8 грудня.
До організації заходу приклав руку голова Каннського фестивалю Террі Фремо. Учасниками «Бесід» будуть Гільєрмо Дель Торо, Агнеса Вард, Кристіан Мунджиу, Юсрі Насраллах. Також у ході фестивалю Скорсезе обіцяє запустити нову серію майстер-класів з Робертом Де Ніро. Якого ви, до речі, зможете побачити в ролі ведучого у «Бесідах»!
Вже відоме ім’я голови журі фестивалю – ним буде Джеймс Грей. За нагороди акторам та режисерам відповідальна фаворитка глядачів Робін Райт.
Скорсезе зізнається: Марокко припало йому до серця. Зрештою, його «історія кохання» тривала довгі роки. Зрештою, це не має бути сенсацією, якщо ви пам’ятаєте фільми «Остання спокуса Христа» та «Кундун».

«Я радий повернутися до Марокко й узяти учать у другому фестивалі в Маракеші, ­­- каже Мартін Скорсезе. – З нетерпінням чекаю зустрічі зі старими приятелями, а також налаштований завести нових. Не дочекаюся побачити нові фільми на фестивалі – мені вони завжди подобалися»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here