Універсальний тренажер – обираємо диски для штанги

0
323

Кожен, хто мав бодай якесь відношення до спорту знає, що основою будь-якого тренування є навантаження. Звичні фізичні вправи чи професійна підготовка, фітнес чи, навіть, розминка для школярів – поняття спорту неабияк багатогранне. Але є те, що об’єднує як любителів, так і професійних атлетів. Мовиться про штангу. Звичайно, від LigaSporta.
Здавалось би, для чого піднімати зайву вагу дівчині, що бажає скинути кілька непотрібних кілограм? Чи літньому чоловіку, що всього лише прагне підкоригувати здоров’я. Усе просто. Будуть це міні-гантельки чи повноцінна штанга, власне вагове навантаження є запорукою результату. Відтак, такий універсальний тренажер, як штанга, підвищує результативність будь-якої фізичної вправи щонайменше втричі. Мінімум часу та максимум результату – як вам таке рішення у час, коли всі постійно кудись поспішають?
До того ж, без силових навантажень можете забути про спокусливі форми. Що стосується і чоловіків, і жінок. У будь-якому разі, завжди краще заощадити на дорогих та неефективних тренажерах, штучних харчових добавках та знайти саме ту штангу, яка якнайкраще підійде саме вам. Точніше – вдалі до неї диски.

Як обрати? Є два критерії: вага та матеріал. Стосовно першого, варто відштовхуватись від власного силового максимуму. У відсотковому співвідношенні, такий показник прирівнюється до шістдесяти-вісімдесяти. У випадку чого, завжди можна звернутись до онлайн-калькуляторів та знайти свою «ідеальну» вагу.
Значно легше не турбуватись про такі виснажливі обчислювання та одразу звернутись до спеціалізованих магазинів. Вони не тільки запропонують винятково перевірені бренди, але й порекомендують, яка купівля буде найдоречнішою особисто для вас. Разом із LigaSporta вибір та замовлення не займуть багато часу. Зате неодмінно втішать якісним товаром і сервісом.
Так чи інакше, перед консультацією зі спеціалістом варто врешті розставити крапки над «і» та зрозуміти, що вам потрібно. Точніше – із якого матеріалу повинні бути диски. І справа зовсім не у ціновій категорії, хоча й не без цього. Безпосередньо за матеріалом дисків визначається їхнє застосування. А звідси детальніше.
Для професійних атлетів якнайкраще підійдуть вироби зі сталі. Саме цей матеріал володіє низкою переваг для тих, що потребують малогабаритні диски із максимальною вагою. Перше – зовнішній вигляд. Доволі часто сталеві диски виготовляють у кольоровому спектрі, щоб одразу орієнтуватись у ваговій категорії. Друге – сталь стійка до пошкоджень.

Серед недоліків залишається тільки вартість. У цьому критерії випереджає чавун. Важкий, але доволі таки вразливий матеріал. Тобто, якщо диск впаде, він не тільки потурбує сусідів «знизу», але й може пошкодитись сам і пошкодити вашу оселю.
Для домашніх тренувань найкращим рішенням стане пластик із металевим наповнювачем. Хоча, у цьому випадку варто надавати перевагу лише надійним виробникам. У протилежному разі, оболонка ваших дисків швидко зітреться.
Бітумні та композитні диски підійдуть для тих, що прагнуть підвищити ефективність звичних фізичних вправ без надмірних силових навантажень. Домашні тренування чи фітнес-центри не обійдуться без такого виду дисків. Основна їхня особливість: габаритність та мінімальна вага.
На завершення. Якщо ви вже зібрались цілком посвятити себе тренуванням, варто одразу спланувати купівлю стійки для штанги. Власне завдяки такому, здавалось би, несуттєвому елементі вашого домашнього спорт-залу ви зможете створити універсальний тренажер, що за ефективністю значно випередить велотреки чи інші подібні «надмірності». Не варто забувати одного: у здоровому тілі – здоровий дух.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here