“Ніколи не підводило”: Полякова заговорила про імітацію

0
529


Знатна українська співачка Оля Полякова не втрачає моменту, щоб зайвий раз розвеселити публіку. Ні для кого не секрет, що артистка уже давно «шукає» претендентів на головний приз проекту «Дивовижні люди». Мимоволі й курйозні ситуації трапляються, які чи не одразу підхоплюють мережеві юзери та преса. І цей раз не став винятком.
Традиційно, до ефіру телевізійного шоу завітав гість із особливими здібностями. В останньому випуску публіку вражав В’ячеслав Марійко із цікавим вмінням імітувати різноманітні звуки тільки за допомогою голосового апарату. Звичайно, до імітування долучилась і Ольга Полякова, на що не зміг не відреагувати один із ведучих проекту, Олександр Скічко.

Співочий експерт «Дивовижних людей» тільки спробувала повторити здібності претендента на перемогу, як Скічко одразу її перервав комічною реплікою: «Оля, вистачить імітувати, правда. Це не додає тобі переваг. Коли жінка імітує – це не плюс». Жарти жартами, а Полякова не змовчала та продовжила… жартувати.
Відтак, реакція співачки не змусила чекати. «Чому це? Мене ще ніколи це не підводило!», – не без гумору зазначає Оля Полякова. Не дивно, що і члени журі, і зал негайно залились гучним сміхом. Так, співачка заговорила про імітування. Здавалось би, «всього лише». Але ж, ні. Як завжди, їй вдалось змусити людей посміхатись, точніше – падати від сміху.

Нагадаємо, наразі Оля Полякова є експертом і членом журі супершоу «Дивовижні люди», що транслюється на телеканалі «Україна». До того ж, проект уже майже на етапі завершення, оскільки саме зараз проводиться голосування на його головний приз – 200 000 гривень і звання «Супермозок».
Що стосовно власне фіналу, він відбудеться уже зовсім скоро. Ім’я переможця, що набере найбільшу кількість глядацьких голосів, оголосить Олександр Скічко у прямому ефірі найбільш очікуваної події весни – суперфіналу супершоу «Дивовижні люди», 27-го квітня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here