Софія Ротару і групове зґвалтування: розкрито страшну правду з минулого

0
3767

Грати за музичні вподобання – так завершилось подружнє життя вельми неординарної пари. Усе розпочалось за класикою, із турецького пляжу, де й зустрілись росіянка та чех. Нічого не передвіщало біди. Вони покохали одне одного та вирішили пов’язати свої життя у шлюбі. Втім, не на території Росії – таким було єдине прохання чоловіка. Як виявилось згодом – умова.
Жінка подалась до Чехії разом із коханим та влаштувалась там на роботу. Тільки-но сімейне життя владналось, правила змінились. Точніше, їх почав диктувати чоловік. Жодних національних страв, жодних «російських» подруг – дружина терпіла усе. Допоки не настало «допоки».

Останнім кроком запеклого чеха стало обмеження музичних вподобань. Разом із квашеною капустою та колегами із колишньої роботи, жінка повинна була сказати «ні» Ротару. Росіянка не витримала і ввімкнула «Хуторянку». Отримала плювок в обличчя та ляпас, але від цього чоловіку стало тільки гірше – зовсім згодом.

Ненависник росіян та всього російського зумів поплатитись за свої вчинки. Його уже як колишня дружина одного разу зготувала «особливий» коктейль, спеціально до приїзду брата та батька свого горе-коханого.
До його складу ввійшла віагра та речовини, що змусили чоловіків втратити свідомість. Так, жінка зґвалтувала усіх по черзі та зняла процес на відео. Як не дивно, ролик знадобився – на весіллі брата чоловіка (яке так і не відбулось).

Росіянка добровільно зізналась про все у поліції та опинилась під загрозою ув’язнення. За тамтешніми законами – на 10 років. До божевілля продумана історія піару чи ні, але заборона композицій Ротару призводить до прикрих наслідків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here