Тіна Кароль продемонструвала тату із власним обличчям

0
469

Чули ви про флешмоб татуювань із Тіною Кароль чи ні, менше з тим, він триває. Чи не кожен прихильник народної співачки вважає за обов’язок набити на своєму тілі бодай символ її творчості. Рядки із пісень, силуети профілю чи загалом образи із хітових треків – фантазія прихильників немає меж.
Сама ж Тіна намагається всіляко заохочувати таку ініціативу. Ба більше – відгукується на кожне татуювання, поширене із її іменем. І цей раз не став винятком. Культова для українців артистка оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram тату із власним обличчям, яке з’явилось на тілі її прихильника.

View this post on Instagram

#tinakaroltatoo #tinakarol #тинакароль

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Птах, геометричні фігури та власне контури обличчя вітчизняної поп-діви. З огляду на все, татуювання присвячене одному із «свіжих» треків виконавиці – «Силі висоти». Варто зазначити, що мотиви саме цієї пісні неабияк часто стають основою для ескізів. Це ж татуювання було створене майже чітко за обкладинкою однойменного альбому співачки.
«Я ввірвусь у твоє життя, немов птах», – ескіз доповнила усім відома цитата із хітової композиції Тіни Кароль. Інстапідписники зірки зазначають, що їй неабияк пощастило із шанувальниками. Оскільки далеко не кожна знаменитість удостоюється такої честі, як масовий флешмоб татуювань.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль @goloskrainy_official

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Нагадаємо, Тіні Кароль не так давно виповнилось 34 роки, проте четвертий десяток аж ніяк не спиняє жінку перед новими творчими звершеннями. Вона неодноразово брала участь у співочому конкурсі «Голос країни» у ролі зіркового тренера. До того ж, неодноразово перемагала саме зі своїм фіналістом. Цьогорічний сезон винятком не став, хоча й до фіналу ще далеко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here