“Ексклюзивно”: Марія Єфросиніна про спорт та виховання дітей

0
352

Вона бачить ціль та долає перешкоди. Мовиться про відкриття унікальних шоу чи перші кроки на танцювальному паркеті, перед Машою Єфросиніною не трапляються труднощі, яких не можна здолати. Жінка із великої літери. Сталева леді, що «м’якне» тільки тоді, коли треба. На цей раз, іменита телеведуча заговорила про те, про що говорити не звикла – справа дійшла до виховання, дітей та себе.
Оприлюднивши на своїй офіційній сторінці в Instagram звичне фото зі спортзалу, Марія Єфросиніна спробувала поділитись тим, про що розповідає дуже зрідка. Ні для кого не секрет, що телезірка зараховується до категорії тих знаменитостей, що чітко розмежовують поняття «публічного» та «особистого». Втім, винятки трапляються.

View this post on Instagram

Любая нормальная мать всегда защитит своего ребёнка! Вот и я вчера бросилась спасать своего сына от пытавшегося захватить его … вафельного торта со сгущёнкой – пришлось, в целях безопасности ребёнка, съесть большой кусок! Вечером же с Наной завалились смотреть новую комедию с Дженифер Лопез- комедия оказалась настолько дичайше аццким бредом, что Нана решила заесть это разочарование мороженым … Ну и как я могла позволить своему ребёнку уничтожиться целой порцией? Пришлось выручать – съесть половину??‍♀️ #сегоднясрочныйспорт #непростаяжизньмамаши

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on


Здавалось би, усе вже бачили. Ті ж стрункі ноги та підтягнута фігура. Але є у цьому кадрі щось таке, що залишається за об’єктивами камер. І це не самовиховання, а виховання дітей. Єфросиніна пояснює, що завданням кожної мами є захист свого малюка. Але продовження тексту виявилось менш сльозливим, ніж на те сподівались.
Телеведуча не обійшлась без гумору: «Ось і я вчора кинулась рятувати свого сина від усеполоняючого вафельного торту зі згущеним молоком – довелось, у цілях безпеки, з’їсти величезний шматок! Ввечері ж із Наною завалились дивитись нову комедію із Дженніфер Лопес у головній ролі. Фільм виявився пекельною маячнею, тож Нана вирішила заїсти розчарування морозивом».

«Ну звичайно, як я могла дозволити своїй дитині нищитись цілою порцією? Довелось виручати – з’їсти половину», – додає телеведуча. Втім, більшість підписників обурив подібний підхід про виховання дітей. Якщо не зважати на означення фігури Єфросиніної у категорії «анорексичної», то прискіпливе ставлення зірки до харчування дітей не зауважити складно. «Це якійсь ваші власні проекції та страхи. Навіщо їх вішати на Марію», – з’являлись і висловлювання на противагу хейтерам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here