Ірина Горова зізналась, чому уникала теми розлучення із Потапом

0
737

Стосунки між Іриною Горовою та Потапом стали предметом обговорення громадськості ще з моменту їх початку. Вона, іменита продюсерка, старша за свого «підлеглого» та уже заміжня жінка. Він – харизматичний та усім відомий український репер, тоді ще учасник дуету «Потап и Настя». Їхній шлюб протривав доволі таки довго, і без дітей теж не обійшлось.
Що цікаво, зіркові стосунки Ірини Горової та Потапа спричинили небувалого резонансу тільки у мить, коли офіційно завершились. Принаймні, коли про це дізналась громадськість. А дізналась вона не одразу. Як виявилось, екс-подружжя доволі таки довго намагалось утримувати своє розлучення у категорії «приватно». Жодних коментарів та пояснень преса не могла вивідати місяцями. Відтак, знайшлось місце численним пліткам.

Шанувальники Потапа одразу почали шукати будь-які підтвердження підозрам про роман свого кумира із Настею Каменських. І, що вражаюче, вони їх знайшли. Ще за американського туру колишніх учасників дуету «Потап и Настя» юзери вивідали, що артисти відпочивали в одному готелі. Хоча й ні Потап, ні Настя поки цього не підтвердили, чутки не вщухають до сьогодні.
Так чи інакше, заговорила Ірина Горова, уже як колишня дружина Потапа. Жінка зізналась, що вона і справді якомога довше намагалась тримати розлучення у таємниці. І справа зовсім не в тому, що у Потапа роман із Настею. Вона всього лише хотіла відгородити своїх дітей від гучних заголовків у мережі. І їй це вдалось. Принаймні, на певний час.

У будь-якому разі, таємниці неможливо приховувати вічно. Відтак, про усі подробиці розлучення Ірина Горова врешті наважилась розповісти – спеціально для програми «Зірковий шлях» (що транслюється на телеканалі «Україна»). Як виявилось, Потап та Ірина Горова ігнорували будь-які запитання на тему особистого життя лише задля того, щоб мінімізувати стресову ситуацію для сина. А ще – щоб ситуація у їхніх стосунках не усугубилась.
Нагадаємо, Горова зустріла Потапа ще у статусі формально заміжньої. Їй було 25, йому – 19. Роман у них розпочався із «дружби». І саме тоді Ірина зрозуміла, що дружба між чоловіком і жінкою неможлива. Як результат – закохані побралися у 1999-у році. А через дев’ять років у них народився син – Андрій. Саме у той час вони зайнялись організацією спільного музичного проекту, у якому Горова зайняла керівну роль.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here