“Кожен вибрав свій шлях”: Тіна Кароль розповіла, що думає про Лободу і Лорак

0
641

Українська співачка Тіна Кароль, яка нещодавно захопила публіку свої кліпом на нову пісню , поділилася думками, що думає про запальних виконавиць Світлану Лободу та Ані Лорак. Артистка вважає, що незважаючи на те, що ці співачки “вигнані” з України, вони мають приголомшливий успіх. Також Тіна не береться їх судити, так як не має на це право. На її думку, це периферійність. Кароль вважає, що таланти на українській сцені будуть з’являтися.

View this post on Instagram

#m1musicawards2018 #тинакароль #tinakarol

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


“Що за дурниці? Кожен вибрав свій шлях. У них приголомшливий успіх, вони улюблені, потрібні і гастролюють, випускають пісні. Кожен знає, що він робить. У всього є причинно-наслідковий зв’язок і я не Господь Бог, щоб когось в чому-небудь засуджувати. Дивіться, які у нас сьогодні таланти з’явилися. І будуть з’являтися “, – зізналася Тіна.


На думку співачки, паплюження та заздрість ні до чого доброго не ведуть, а говорять тільки про периферійність.
“Взагалі ці судачества – це такі дурниці, така периферійність. Вся ця злість, паплюження артистів по відношенню один до одного – це теж периферійність. Дизлайки, нісенітниці та образи в коментарях – аналогічно. Так похваліть ви краще один одного! Почніть творити. Я люблю свою країну, ми співаємо, творимо, намагаємося зробити щось значуще для поколінь, для себе, тому що нічого іншого я не вмію. Ось і все, що я можу додати по цій темі “, – підсумувала співачка.
Нагадаємо, раніше Тіна Кароль розповіла про навчання сина Веніаміна в британській школі. Співачка зазначила, що зараз її дитина вже практично забула російську мову, а по-українськи говорить з акцентом. Також до цього Кароль розповіла про особисте життя і про те, як писала колишнім.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here