Регіна Тодоренко замилувала мережу новим відео з сином

0
1853

Як кажуть, чужі діти ростуть дуже швидко, ось і первісток 28-річної Регіни Тодоренко, якого співачка народила у грудні, вже неабияк підріс. Тепер мандрівниця все частіше радує своїх Інстаграм-фолловерів відеороликами з малюком, однак його обличчя поки що не показує. 
У новому відео, яке Регіна поширила на своїй сторінці, піврічний Михайло сидить в неї на руках, і вони разом грають на синтезаторі. Видовище неймовірно зворушливе, що відзначили і фани у коментарях. Знімає, вочевидь, тато малюка, російський музикант Влад Топалов, і коментує: “Спроби гри в чотири руки. Перші звуки. Перші кроки в музиці”.
Під роликом молода матуся поділилась своїми думками з приводу виховання: “Так цікаво аналізувати себе в ролі матері: як правильно прищепити любов до музики, а не нав’язати; як навчити отримувати задоволення від улюбленої справи, а не пригнічувати?”. Зірка додає, що заспокоює допомога батьків, психологів і книг.


Раніше зірка програми “Орел і Решка” показала підписникам ще одне відео, де вона у перервах між зйомками навчає малюка англійської мови. Багато юзерів прокритикували Регіну, зазначивши, що Михайло ще замаленький для вивчення мови.
Однак, молода мама на коментарі недоброзичливців не відповідає і, як бачимо, продовжує ще з такого віку навчати свого первістка. У роль мами Регіна вжилася чудово, а ще більше вражає те, як швидко зірка повернулась у форму після пологів та продовжила зйомки своїх проектів.


Нагадаємо, що молоде подружжя наразі готується до весілля. Зовсім нещодавно Регіна повідомила на своїй Інстаграм-сторінці про те, що гучне святкування таки відбудеться і припускаємо, що це станеться вже цього літа. Розписалися музиканти ще у жовтні, напередодні народження Михайла.
Регіна Тодоренко розповіла своїм підписникам, що зараз вони на стадії активної підготовки, і що вона саме затверджує весільну сукню. Зірка навіть запропонувала фанам допомогти їй з вибором надважливого образу у своєму житті, запропонувавши чотири варіанти. Прихильникам зіркового подружжя залишається лише очікувати на подію, яка може претендувати на звання “найгучнішої події 2019 року”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here