Дорофеєва вразила Нью-Йорк своїм неординарним стилем

0
907

Азію, тобто Південну Корею, українська поп-зірка уже підкорила. Саме час спрямувати усі свої зусилля на «завоювання» Америки, чим і зайнялась Надя Дорофеєва. Так, співачка разом зі своїм «зірковим» чоловіком Володимиром Дантесом відправилась до Нью-Йорка. Про що молоде подружжя майже одразу сповістило на своїх офіційних сторінках в Instagram.
«Дивовижне місто NY, ми знову разом», – прокоментувала артистка свій неочікуваний «романтичний» тріп. Що цікаво, Дорофєва попрямувала до великого континенту майже одразу після повернення іншої «підлеглої» Потапенка – Насті Каменських.


Так чи інакше, поки не відомо про жодні кар’єрні мотиви знаменитості. Навіть її коханий Дантес не дав бодай одного натяку у своєму блозі. Він лише зазначив, що наразі проводить час за шопінгом.
«Друзі, кому здалось, як і моїй Дорофеєвій, що попередній пост надто пафосний, повідомляю. Шопінг минув чудово. Ми поїли, погуляли і їдемо до готелю. Але в душі я дуже сумую за снігом, який досі лежить у мене вдома…», – зізнається Дантес.

Що ж, поки ніхто нічого не знає напевне, залишається єдине – захоплюватись новим образом Додо, яким вона похизувалась на вулицях американського мегаполісу. Нагадаємо, зірка розповідала неодноразово, що, будучи у великих містах за кордоном, її часто запитували, хто ж є її талановитим дизайнером. Так, хоча й українська індустрія моди ще не полонила світові подіуми, вона поступово охоплює міста та виходить на червоні доріжки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here