Маша Єфросиніна зворушливо привітала сестру з Днем народження

0
581

Молодшій сестрі відомої телеведучої Маші Єфросиніної Єлизаветі вчора виповнилося 33 роки. Маша була б не Машою, якби вкотре не зворушила своїх Інстапідписників і, звісно, сестру милим та душевним привітанням у такий прекрасний день. Окрім слів вдячності, зірка показала архівні фото, де вони з Єлизаветою разом.
Усі найкращі спогади з дитинства телеведучої пов’язані саме з сестрою. Маша розчулила юзерів своїми словами: “Лізі! Ти не даремно народилася в міжнародний День друзів. Ти вмієш дружити так по-справжньому, віддаючи себе і нічого не вимагаючи взамін!”.
Єфросиніна старша пише, що Єлизавета зразкова мама і її всеосяжної любові вистачає на багатьох дітей. Окрім цього, Маша зазначає, що її сестра “примудряється бути уважною і турботливою дочкою мамі за них двох”.
“Я не уявляю своє життя без тебе, без твоїх чорних очей-гудзичків, іноді таких відчайдушних, часто грайливих і постійно мислячих! Я люблю тебе, мій дрищік! І пробач, що сьогодні не з тобою,” – зізнається телеведуча.

View this post on Instagram

Лизи!!! Ты не зря родилась в международный День Друзей!! Ты умеешь дружить так по-настоящему, отдавая себя и ничего не требуя взамен! ⠀ —— Уместным был бы в твой день рождения ещё День Матери! Ты образцовая мама— твоей всеобъемлющей любви хватает на столько детей ( хоть ты и не говоришь об этом вслух), что твои дети будут всегда тобой гордиться! ⠀ —— Тебе неплохо было бы посвятить и День Дочери, так как ты ( спасибо тебе??) умудряешься быть внимательной и заботливой дочерью нашей маме за нас двоих??‍♀️. ⠀ —— И от меня лично нарекаю этот день Днём Сестры— я не представляю свою жизнь без тебя, без твоих чёрных глаз-пуговок, иногда таких отчаянных, часто игривых и постоянно мыслящих!!! Я люблю тебя, мой дрыщик! И прости, что сегодня не с тобой ? С Днём Рождения, моя @liza_u

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on


Єлизавета Ющенко – колишня дружина сина президента України Віктора Ющенка. Зараз вона вже заміжня вдруге за бізнесменом й виховує двох дітей. Відомо, що Єлизавета – успішний підприємець, власниця Інтернет-магазину ювелірних виробів. Різниця у віці між сестрами складає 7 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here