“Подорож продовжується”: Надя Дорофеєва подалась до Парижу

0
428

День народження іменитої української виконавиці уже позаду, а подорож тільки розпочинається. Днями раніше Надя Дорофеєва розгулювала з-поміж голландських тюльпанів, сьогодні ж артистка продовжила свій романтичний євротур у Парижі, разом із зірковим чоловіком Володимиром Дантесом та творчим колективом.
Артистка не припиняє висловлювати своєї вдячності найближчим та друзям, що розділили з нею такий особливий день: «Вчора був неабияк гарний день. Знаєте, коли тобі так добре, що аж лячно радіти. Ось вчора було саме так. Поряд були друзі, краса і величезна кількість привітань». Втім, що цікаво, на цьому Дорофеєва не зупинилась.


Здавалось би, день народження позаду, Амстердам співачка уже покинула. Але ж, ні. Не минуло так багато часу, як учасниця культового українського дуету «Время и Стекло» поширила нові кадри, із Парижу. Ба більше – постити французькі світлини почали усі її найближчі колеги, включно із Потапом та Настьою Каменських.
На додачу ще й чергові плітки зародились на предмет стосунків екс-учасників дуету «Потап и Настя». А вся справа у тому, що Каменських «аж надто дивно» стала поряд зі своїм продюсером на одному із подорожніх кадрів. Менше з тим. Власне Дорофеєва не втрачає можливості зафіксувати на камеру кожну мить із мандрівки. Щоразу жартома обіцяє, себто «на цій публікації тюльпани уже завершаться».


Що ж, колись таки це трапилось, разом із першим постом про Париж. Втім, французька столиця не стала несподіванкою для шанувальників співачки. Кожен, хто стежить за Дорофеєвою в Instagram, не зміг не зауважити численних сторіс зірки, які вона почала розміщувати чи не одразу після того, як потрапила до Парижу.
З огляду на все, у столиці Франції солістка дуету «Время и Стекло» не вперше, про що свідчить її підпис до публікації. «Відкриваю тебе по-новому», – коментує знаменитість свою мандрівку. Шанувальники у захваті. Ймовірно, одним кадром Дорофеєва не обмежиться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here