“Життя на валізах”: Надя Дорофеєва розповіла про гастролі

0
454

28-річна Надя Дорофеєва вже упродовж декількох років залишається однією з найуспішніших українських співачок. Усе це завдяки тому, що зірка безупинно працює – нон-стоп гастролює Україною у складі гурту “Время и Стекло”. На своїй сторінці у Інстаграмі Надя розповіла, як їй живеться у такому режимі.
На фото Надя сидить на валізах в улюблених речах оверсайз: масивний худі тілесного кольору, джинси та кросівки. “Так, більшу частину життя я проводжу у дорозі. І так, інколи мені це не подобається, тому що я сумую за домом та рідними. Але я вже, напевно, не зможу жити по-іншому. Приїжджаєш, бачиш у концертних залах ці щасливі обличчя глядачів і все – це любов,” – поділилась своїми думками співачка.View this post on Instagram

Жизнь на чемоданах ?. – Да, я никогда не прячу чемодан и он всегда на готове . – Часто спотыкаюсь о него, потому что не успеваю разобрать. – У меня огромная коллекция чемоданов , от маленького , до гигантского ))) – Выбираю яркие , они меня больше радуют. Не люблю обыденное. – Да, большую часть жизни я провожу в дороге . И да , иногда мне это не нравится, скучаю по дому и родным. Но блиииин ?‍♀️наверно я уже и не смогу жить по-другому) Приезжаешь, видишь в концертных залах эти счастливые лица зрителей и всё, это любовь. ♥️ #Ultraboost 19 @adidasukraine

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Також Надя розповіла про свою колекцію валіз, з якими вона подорожує: “Я ніколи не ховаю валізу, вона завжди напоготові. Я завжди зашпортуюсь за неї, бо не встигаю розібрати. В мене величезна колекція валіз: від маленьких до гігантських. Обираю яскраві, вони мене більше радують. Не люблю буденність”.

Раніше співачка зазначила, що вони відправляються у новий тур, і усі квитки на найближчі концерти вже розпродані. Нагадаємо, нещодавно на прохання шанувальників Надя Дорофеєва зняла свій відомий “DoDo Vlog” про те, як одягнутися на 1000 гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here