Хіт від “Время и Стекло” зібрав п’ять мільйонів переглядів

0
2745

Уже нікого не здивуєш, що іменитий український гурт буквально таки штампує стримінгові треки. Чимдалі, тим менші часові проміжки між новими композиціями. Mozgi разом із Потапом роблять свою справу «на ура». Допоки Дорофєва пробувала себе у ролі акторки, «Время и Стекло» набирав усе більшої популярності. Так, це можливо.

«Песня про лицо» не стала винятком. Дует вдало поєднав аудіодебют на платформі Youtube із відеороликом, що вийшов трохи згодом. Як наслідок – візуалізація вийшла чи не епатажнішою за власне пісню.


Стиль. Він теж дещо змінився, точніше – оновився. Дует «виріс» разом із своїми прихильниками, став більш зухвалим і відвертим. Не обійшлось без проросійських реп-тенденцій. Здавалось би, кліп до треку не так давно залили у мережу. Так чи інакше, його популярність уже перетнула позначку у п’ять мільйонів переглядів.

Про свій успіх «Время и Стекло» одразу повідомив на власній офіційній сторінці в Instagram. «Танцюй із таким обличчям, ніби ти щось знаєш. 5 мільйонів на Youtube», – додала солістка гурту Надя Дорофеєва.
Тим не менш, не можна ігнорувати факту, що певна частина користувачів не із України. Навіть – не лише із країн СНД. Завдяки активній популяризації гурту у Кореї, чисельність прихильників розширилась та дещо урізноманітнилась.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here