“Невже українською?”: гурт Время и Стекло презентував новий кліп

0
474


Мовні квоти таки мають усеполоняючий ефект. Україна затамувала подих в очікуванні нового треку від хітового гурту «Время и Стекло» – вона його отримала. Сьогодні, о дев’ятій ранку на платформі Youtube з’явився ролик, що не залишив байдужим до коментарів жодного. Дует заспівав про «дим» українською мовою.
Знатний продюсер Потап невтомно штампує нові композиції для своїх «підлеглих». Спершу для юної україноболівійки Мішель Андраде сприяв створенню чергового треку. Згодом і за «Время и Стекло» взявся. Втім, якщо у ролику Мішель вражає радикальна зміна образів, то Позитив з Дорофеєвою змінились до невпізнання.


Перше, і найбільш приголомшливе – вони заспівали українською мовою. Як результат, звучали по-іншому. Друге – це оформлення. Танців мінімум, лише хаотичні руки. Стиль: чорно-білий. Текст більш ліричний, ніж хайповий. У певних аспектах виконавці таки постежили за порадами своїх прихильників та додали трохи сенсу. Втім, зникла форма, що прикро.
Так чи інакше, «диванні критики» врешті знайшли, до чого можна вчепитись. І не тільки «диванні». Громадськість вразив той факт, що дует «Время и Стекло» заспівав українською. Патріотизм – це, звісно, круто. Але раніше звучання було кращим – переконана більшість.

Втім, коментарі власне на офіційному Youtube-каналі виконавців залишились переважно схвальними. Усі у захваті від того, що гурт таки заспівав «рідною мовою». Ба більше – невимовно вдячні за таку «шану». А ще, любителям україномовного контенту і композиція загалом припала до душі. У ній, як не дивно, відшукали сенс – подібно до колишнього етапу творчості Дорофеєвої та Позитива.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here